Wolni z wolnymi, równi z równymi i zacni z zacnymi.

Rex regnat et non gubernat

 • Thomas Jefferson

  Kiedy obywatele obawiają się swojego rządu, jest to tyrania. Gdy to rząd obawia się obywateli, mamy do czynienia z wolnością.
 • Margaret Thatcher

  Unia Europejska jest skazana na niepowodzenie, gdyż jest czymś szalonym, utopijnym projektem, pomnikiem pychy lewicowych intelektualistów.
 • Włodzimierz Lenin

  Socjalizm to nic innego jak państwowy monopol kapitalistyczny stworzony dla korzyści wszystkich ludzi.
 • Ralph Waldo Emmerson

  Religia jednego wieku staje się literacką rozrywką następnych.
 • Soren Kierkegaard

  Są dwa sposoby w jakie człowiek może dać się ogłupić. Pierwszy to uwierzyć w rzeczy nieprawdziwe. Drugi, to nie wierzyć w prawdziwe.
 • Ayn Rand

  Jako że nie istnieje taki byt, jak “społeczeństwo”, ponieważ społeczeństwo to pewna liczba indywidualnych jednostek, zatem idea, że “społeczny interes” jest ważniejszy od interesu jednostek, oznacza jedno: że interes i prawa niektórych jednostek zyskuje przewagę nad interesem i prawami pozostałych.
 • Terence McKenna

  Skoro już w XIX wieku zgodziliśmy się przyznać, że człowiek pochodzi od małpy, najwyższy czas pogodzić się z faktem, że były to naćpane małpy.
 • Aleister Crowley

  Czyn wole swą, niechaj będzie całym Prawem.

  Nie masz żadnego prawa prócz czynienia twej woli. Czyn ja i nikt inny nie powie nie.

  Każdy mężczyzna i każda kobieta jest gwiazdą.

  Nie ma boga prócz człowieka.

  Człowiek ma prawo żyć wedle swych własnych praw
  żyć tak jak tego chce
  pracować tak jak chce
  bawić się tak jak chce
  odpoczywać tak jak chce
  umrzeć kiedy i jak chce

  Człowiek ma prawo jeść to co chce: pić to co chce: mieszkać tam gdzie chce: podróżować po powierzchni Ziemi tam gdzie tylko chce.

  Człowiek ma prawo myśleć co chce
  mówić co chce: pisać co chce: rysować, malować, rzeźbić, ryć, odlewać, budować co chce: ubierać się jak chce

  Człowiek ma prawo kochać jak chce

  Człowiek ma prawo zabijać tych, którzy uniemożliwiają mu korzystanie z tych praw

  niewolnicy będą służyć

  Miłość jest prawem, miłość podług woli.
 • Anarchizm metodologiczny

  Anarchizm metodologiczny - jest programem (a właciwie antyprogramem), zgodnie z którym należy z wielką ostrożnością podchodzić do każdej dyrektywy metodologicznej, (w tym do samego anarchizmu) bowiem zaistnieć może sytuacja, w której lepiej jest z anarchizmu zrezygnować (aby nie hamować rozwoju wiedzy) niż go utrzymywać.
  Paul Feyerabend
 • Strony

 • Reklamy

Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła.

Posted by psychoneurocybernauta w dniu 3 marca 2013

734921_10200220245460320_102366470_n

Bądźcie posłuszni!
Władza wie co jest najlepsze dla Waszych pociech. Wie kiedy jest najlepszy czas na rozpoczęcie programowania w państwowych zakładach edukacyjnych. Wie czego dziecko powinno się nauczyć, a czego nie powinno. Wie kiedy dziecko jest niegrzeczne i jak je ukarać. Wie co dziecko powinno myśleć i jak je do tego zmusić.

Zaufajcie Władzy!
Wychowanie dziecka przez rodziców jest bardzo niekorzystne społecznie i może być dla niego niebezpieczne. Wszak nasze najbardziej obiektywne i wyjątkowo prawdomówne media informują Was nieustannie o przypadkach nadużycia tzw. władzy rodzicielskiej. Czyż nie słyszycie codziennie o molestowaniu seksualnym dzieci? O skatowanych i niezaszczepionych niemowlakach? O dzieciach pozostawionych bez opieki urzędnika państwowego? Albo o Zaginionych Chłopcach, którzy zostają kidnapingowani do Nibylandii (pierwsza gwiazda na prawo i prosto aż do poranka), gdzie zamiast szybko dorosnąć, aby stać się wartościową jednostką pokornie pracującą dla dobra ogółu, trafiają na margines wiecznego zdziecinnienia.

Nie ufajcie sobie!
Może myślicie, że to Was nie dotyczy. Może łudzicie się, że jesteście dobrymi rodzicami. Może wydaje się Wam, że jesteście w stanie ochronić Wasze dziecko. Nic bardziej mylnego. Matko, czy jesteś pewna, że Twój partner nie jest zwyrodniałym alkoholikiem o specyficznych zachowaniach seksualnych lub fanatycznym wyznawcą teorii spiskowych? Ojcze, czy w pełni ufasz swojej partnerce, która może okazać się zdeprawowaną członkinią organizacji antyszczepionkowej lub mieć tendencje do nadużywania siły fizycznej pod wpływem narkotyków?

Nie ryzykujcie!
Nie dajcie się zwieść grze pozorów! Nie dajcie się nabrać na tą krecią robotę określonych kół, która jest wodą na młyn antysystemowych oszołomów! Zaufajcie Władzy i oddajcie Wasze dziecko w jej nadopiekuńcze, matczyno-ojcowskie ręce! Tylko całkowita kontrola Władzy nad wychowaniem Waszych dzieci, zapewni Wam spokojny sen. Tylko bezgraniczne zaufanie w nieomylność tej słusznej koncepcji, pozwoli wyeliminować z naszego Nowego Wspaniałego Świata groźne choroby zakaźne, terroryzm i myślozbrodnię, a wtedy wszystko będzie OK.

Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: