Wolni z wolnymi, równi z równymi i zacni z zacnymi.

Rex regnat et non gubernat

 • Thomas Jefferson

  Kiedy obywatele obawiają się swojego rządu, jest to tyrania. Gdy to rząd obawia się obywateli, mamy do czynienia z wolnością.
 • Margaret Thatcher

  Unia Europejska jest skazana na niepowodzenie, gdyż jest czymś szalonym, utopijnym projektem, pomnikiem pychy lewicowych intelektualistów.
 • Włodzimierz Lenin

  Socjalizm to nic innego jak państwowy monopol kapitalistyczny stworzony dla korzyści wszystkich ludzi.
 • Ralph Waldo Emmerson

  Religia jednego wieku staje się literacką rozrywką następnych.
 • Soren Kierkegaard

  Są dwa sposoby w jakie człowiek może dać się ogłupić. Pierwszy to uwierzyć w rzeczy nieprawdziwe. Drugi, to nie wierzyć w prawdziwe.
 • Ayn Rand

  Jako że nie istnieje taki byt, jak “społeczeństwo”, ponieważ społeczeństwo to pewna liczba indywidualnych jednostek, zatem idea, że “społeczny interes” jest ważniejszy od interesu jednostek, oznacza jedno: że interes i prawa niektórych jednostek zyskuje przewagę nad interesem i prawami pozostałych.
 • Terence McKenna

  Skoro już w XIX wieku zgodziliśmy się przyznać, że człowiek pochodzi od małpy, najwyższy czas pogodzić się z faktem, że były to naćpane małpy.
 • Aleister Crowley

  Czyn wole swą, niechaj będzie całym Prawem.

  Nie masz żadnego prawa prócz czynienia twej woli. Czyn ja i nikt inny nie powie nie.

  Każdy mężczyzna i każda kobieta jest gwiazdą.

  Nie ma boga prócz człowieka.

  Człowiek ma prawo żyć wedle swych własnych praw
  żyć tak jak tego chce
  pracować tak jak chce
  bawić się tak jak chce
  odpoczywać tak jak chce
  umrzeć kiedy i jak chce

  Człowiek ma prawo jeść to co chce: pić to co chce: mieszkać tam gdzie chce: podróżować po powierzchni Ziemi tam gdzie tylko chce.

  Człowiek ma prawo myśleć co chce
  mówić co chce: pisać co chce: rysować, malować, rzeźbić, ryć, odlewać, budować co chce: ubierać się jak chce

  Człowiek ma prawo kochać jak chce

  Człowiek ma prawo zabijać tych, którzy uniemożliwiają mu korzystanie z tych praw

  niewolnicy będą służyć

  Miłość jest prawem, miłość podług woli.
 • Anarchizm metodologiczny

  Anarchizm metodologiczny - jest programem (a właciwie antyprogramem), zgodnie z którym należy z wielką ostrożnością podchodzić do każdej dyrektywy metodologicznej, (w tym do samego anarchizmu) bowiem zaistnieć może sytuacja, w której lepiej jest z anarchizmu zrezygnować (aby nie hamować rozwoju wiedzy) niż go utrzymywać.
  Paul Feyerabend
 • Strony

 • Reklamy

ILUMINACI

Posted by psychoneurocybernauta w dniu 30 października 2012

Szatan jest tylko jedną z niezliczonych masek, które on nosi. Za tą maską kryje się jakiś człowiek, a pod tym człowiekiem jest kolejna maska. To wszystko jest jedynie sprawą mieszających się multiświatów, pamiętasz?

Nie szukaj Ostatecznej Rzeczywistości. Nie ma takiej.

Nadprzyrodzone, nadwyrodzone. Wciąż jesteś taki, jak ci ludzie z matematycznej przypowieści o płaszczakach. Umiesz myśleć tylko w kategoriach lewa i prawa, a ja mówię o górze i dole, więc tobie się wydaje, że to coś „nadprzyrodzonego”.

Nie istnieje nic „nad przyrodzonego”, istnieją tylko inne dodatkowe wymiary Ponad te, do których jesteś przyzwyczajony, to wszystko. Jeśli mieszkasz w dwuwymiarowym świecie, a ja przejdę z twojej płaszczyzny na płaszczyznę ustawioną pod innym kątem będzie ci się wydawało, że się rozwiałem , jak sen złoty”. Ktoś spoglądający w dół z naszego trójwymiarowego punktu widzenia zobaczy mnie, jak odchodzę od ciebie po stycznej, i będzie się dziwił, dlaczego jesteś taki przygnębiony i zdziwiony.

Potrafisz myśleć tylko trójwymiarowo, bo w kubicznej przestrzeni istnieją zaledwie trzy kierunki.

Dlatego Iluminaci, a także niektóre szczeniaki, które ostatnio dały się częściowo ziluminizować, traktują zwykłą naukę jako „kwadratową”.

Podstawowe współrzędne energo-wektora Wszechświata są naturalnie pięciowymiarowe i najlepiej je sobie wyobrazić na podstawie pięciu boków piramidy Iluminatów w Egipcie.

Pięć boków? Nie liczysz podstawy.

Energia jest zawsze trójkątna, nie sześcienna.

A propos, Bucky Fuller potrafił to wyjaśnić: był pierwszym nie należącym do Iluminatów, który odkrył to samodzielnie. Fuller jeszcze nie odkrył tej podstawowej transformacji energii, która nas interesuje, ale twierdzi, że jej szuka: to ta, która łączy umysł z kontinuum materia-energia. Kluczem jest piramida. Bierzesz człowieka siedzącego w pozycji lotosu i rysujesz linie od jego szyszynki, czyli Trzeciego Oka, jak ją nazywają buddyści, do jego kolan, a potem łączysz obydwa kolana i oto, co uzyskujesz…

SZYSZYNKOWE OKO (ZAMKNIĘTE) MEDYTUJĄCY CZŁOWIEK

Kiedy to Szyszynkowe Oko się otwiera, a ty już opanujesz strach po swoim pierwszym mocnym Złym Odlocie, możesz całkowicie kontrolować pole energii

Irlandzki Iluminat z dziewiątego wieku, Szkot Eriugena sformułował to bardzo prosto, naturalnie w pięciu słowach, mówiąc Omnia quia sunt,  lumina sunt, czyli „Wszystkie istniejące rzeczy są światłami”.

Również Einstein ujął to przy pomocy pięciu symboli,  formułując E = mc2.

Rzeczywista transformacja nie wymaga reaktorów atomowych i całego tego hałasu, kiedy już raz się nauczysz, jak kontrolować wektory umysłu,  ale to zawsze wyzwala koszmarny błysk światła.

I to wszystko naprawdę wynika z Prawa Piątek

Badania kultur, nad którymi Iluminaci nie mieli kontroli, pokazały, że one są również zorganizowane według pięciu stadiów wzorca Weishaupta: Verwirrung, Zwietracht, Unordnung, Beamtenherrschaft i Grummet. To znaczy: chaos, niezgoda, zamieszanie, biurokracja i stadium dekadenckie.

Aktualnie Ameryka znajduje się pomiędzy stadium czwartym i piątym. Można też powiedzieć, że starsza generacja znajduje się głównie w Beamtenherrschaft, a młodsza gwałtownie dochodzi do Grummet.

Ale dlaczego oni ujawniają tyle rzeczy?

Chodzi mi ni tylko o te naprawdę szokujące historie, jak kreskówki z królikiem Bugsem, ale pozostawienie piramidy na banknocie dolarowym, którego każdy ogląda nieomal codziennie…

Popatrz, co zrobił Beethoven, kiedy Weishaupt go oświecił. Poszedł prosto do domu i napisał Piątą Symfonię. Wiesz, jak się zaczyna-ta-ta-ta-TAM. To w alfabecie Morse’a kod V, rzymskiego liczebnika oznaczającego pięć.

Twierdzisz, że ujawniają tyle rzeczy. Oni mają ubaw, jeśli udaje im się potwierdzić ich niskie mniemanie o reszcie ludzkości, skoro wszystko podają jak na tacy i prawie nikt tego nie zauważa.

Oczywiście jeśli ktoś się jednak zorientuje, natychmiast staje się ich nowicjuszem. Zajrzyj do Genesis: od razu na pierwszej stronie znajdziesz ,,lux fiat”.

Oni to robią cały czas.

Budynek Pentagonu.

„23 Skidoo”.

Teksty piosenek rockowych, na przykład „Lucy in the Sky with Diamonds”, czy to nie jest aż nadto oczywiste?

Oko w Piramidzie, RAW

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: